Współpraca

ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z YARO-TEX I ZYSKAJ NAJLEPSZE DZIANINY W ŁODZI

Współpraca

 

Współpracuj z nami

Prowadzisz szwalnię, w której produkujesz odzież? Poszukujesz stałego dostawcy m.in. dzianiny bawełnianej, dzianiny wiskozowej lub dresówki? Postaw na sprawdzonego polskiego producenta dzianin, czyli firmę Yaro-Tex. 

Mamy wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów. Dowiedz się, co możesz zyskać na współpracy z nami. 

Zostań naszym partnerem – wybierz najlepszą dzianinę w województwie łódzkim bezpośrednio od producenta!

Kupuj dzianiny wiskozowe, bawełniane i inne od Yaro-Tex po cenach producenta. Mamy własną dziewiarnię i sami produkujemy nasze materiały. Dzięki temu zapewnisz sobie lepsze ceny produkcji odzieży!

Dysponujemy bogatą ofertą dzianin wiskozowych, bawełnianych, bambusowych, dresówki i innych. Produkujemy dzianiny w Łodzi, w naszej siedzibie – i możemy zapewnić naszym klientom szeroki dostęp do różnych ofert i gramatur dzianin.

W Yaro-Tex sami odpowiadamy za produkcję dzianin. Wszystko odbywa się w naszej siedzibie w Łodzi. Nie sprowadzamy materiałów – oferujemy w pełni własną, w 100% polską produkcję dzianin.

Produkujemy dzianiny certyfikowane – wszystkie materiały mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jako lider w produkcji dzianin sprawimy, że bez trudu dobierzesz taki materiał, jakiego potrzebujesz.

Zapewniamy w pełni uczciwe i przejrzyste warunki współpracy. Zależy na tym, abyś był zadowolony! Oferujemy sprzedaż hurtową, półhurtową oraz detaliczną w naszym sklepie online: https://cottonstories.pl/.

Współpraca
Zacznij korzystać z najlepszej dzianiny od producenta

Porozmawiaj z naszymi doradcami – pomogą Ci wybrać dzianinę najlepszą dla Twojego biznesu!

Chcesz rozpocząć współpracę z Yaro-Tex? Zobacz, jakie to proste!

Współpraca

Zadzwoń do nas - pomożemy

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Skontaktuj się z naszymi doradcami – podpowiedzą, jaką dzianinę wybrać i zaoferują odpowiednie warunki!

Współpraca

Poznaj warunki współpracy

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów! Odezwij się do nas, by poznać możliwe warunki współpracy oraz ceny dzianin.

Współpraca

Zacznij zarabiać - wybierz dzianinę z Łodzi

Zachwyć swoich klientów, oferując im ubrania z miękkiej i polskiej dzianiny bawełnianej, bambusowej, ekologicznej czy dresówki!