Dzianina Lenzing EcoVero

Dzianina Lenzing EcoVero

Dzianina produkowana z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM 

Dzianina wiskozowa produkowana z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  w Yaro-Tex to przyjazna środowisku, ekologiczna linia dzianin. Jako jedni z nielicznych produkujemy w pełni certyfikowaną, bezpieczną w użyciu i oryginalną dzianinę z wykorzystaniem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM

Jak powstają włókna wiskozowe LENZINGTM ECOVEROTM ?

Włókna wiskozowe  LENZINGTM ECOVEROTM  wytwarzane są z pulpy drzewnej pozyskiwanej z certyfikowanych, naturalnych i odnawialnych zasobów leśnych zarządzanych zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Przyjazna środowisku produkcja włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  pozwala na ograniczenie emisji CO2 oraz nawet do 50% mniejszego zużycia wody w porównaniu ze standardową produkcją wiskozy.

Dzianina Lenzing EcoVero
Dzianina Lenzing EcoVero
Dzianina Lenzing EcoVero
Dzianina Lenzing EcoVero
Dzianina Lenzing EcoVero
Dzianina Lenzing EcoVero
wybierz dzianinę
od Polskiego producenta

Wybierz znakomitą dzianinę produkowaną przy użyciu włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  prosto od producenta!

JAKĄ DZIANINĘ WYPRODUKOWANĄ Z UŻYCIEM WŁÓKIEN LENZINGTM ECOVEROTM MAMY W OFERCIE?

Yaro-Tex jest producentem wysoko gatunkowych dzianin wyprodukowanych z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  takich jak dzianiny gładkie, kolorowe, o klasycznym splocie single jersey.

Dzianina wyprodukowana z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  w Yaro-Tex to przyjazna środowisku, ekologiczna linia dzianin. Materiał wychodzący z naszej firmy jest miękki, lejący i elastyczny, dzięki czemu doskonale układa się na ciele.

Dzianina Lenzing EcoVero
Zalety dzianiny wyprodukowanej z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM 

Dzianiny produkowane z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  przez Yaro-Tex to doskonały wybór dla wszystkich firm i producentów, którzy w swojej kolekcji wykorzystują materiały produkowane z zachowaniem najwyższych standardów ochrony środowiska.

Dzianiny produkowane z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  mają szerokie zastosowanie zarówno dla tych, którzy zajmują się szyciem odzieży, bielizny czy pościeli, jak i producentów dla dzieci.

Dzianina produkowana z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  w Yaro-Tex to materiał, który polecany jest szczególnie:

Dzianina Lenzing EcoVero
Dzianina Lenzing EcoVero
Dzianina Lenzing EcoVero

DZIANINA OD YARO-TEX Z WISKOZY LENZINGTM ECOVEROTM – CO MOŻNA Z NIEJ WYPRODUKOWAĆ?

Dzianina wyprodukowana w użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  od Yaro-Tex znajdzie swoje zastosowanie w produkcji:

– t-shirtów, bluzek, body i topów,
– sukienek, spódnic oraz tunik,
– piżam i szlafroków,
– turbanów,
– legginsów getrów,
– prześcieradeł, poduszek, a także kołder,
– zabawek i ubranek dla lalek,
– wypełnień do tzw. suchych basenów,
– zasłon.

CERTYFIKATY DZIANINY WISKOZOWE YARO-TEX

Do produkcji dzianiny wytwarzanej z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM w Yaro-Tex wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości przędze z certyfikatem Oeko-tex oraz atesty potwierdzające użycie włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM.

Dzianina Lenzing EcoVero

Proces barwienia i wykończenia również potwierdzony jest certyfikatem Oeko-tex. Nasi klienci mogą mieć pewność, że dzianina wiskozowa Taro-tex jest produkowana i barwiona z zachowaniem wysokich standardów – w trosce zarówno o środowisko, jak i zdrowie oraz życie człowieka.

wybierz dzianinę z włókien wiskozowych
od Polskiego producenta

POTRZEBUJESZ ZNAKOMITEJ DZIANINY WYPRODUKOWANEJ Z UŻYCIEM WŁÓKIEN WISKOZOWYCH LENZINGTM ECOVEROTM?
ZNAJDZIESZ JĄ U NAS!

LENZINGTM  i   ECOVEROTM  są znakiem towarowym Lenzing AG.