Dzianina Lenzing EcoVero

Dzianina wiskozowa EcoVero - Yaro-Tex

Dzianina produkowana z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM 

Dzianina produkowana z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  w Yaro-Tex to przyjazna środowisku, ekologiczna linia dzianin.

Jak powstają włókna wiskozowe LENZINGTM ECOVEROTM ?

Włókna wiskozowe  LENZINGTM ECOVEROTM  wytwarzane są z pulpy drzewnej pozyskiwanej z certyfikowanych, naturalnych i odnawialnych zasobów leśnych zarządzanych zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Przyjazna środowisku produkcja włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  pozwala na ograniczenie emisji CO2 oraz nawet do 50% mniejszego zużycia wody w porównaniu ze standardową produkcją wiskozy.

wybierz dzianinę
od Polskiego producenta

Wybierz znakomitą dzianinę produkowaną przy użyciu włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  prosto od producenta!

JAKĄ DZIANINĘ WYPRODUKOWANĄ Z UŻYCIEM WŁÓKIEN LENZINGTM ECOVEROTM MAMY W OFERCIE?

Yaro-Tex jest producentem wysoko gatunkowych dzianin wyprodukowanych z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  takich jak dzianiny gładkie, kolorowe, o klasycznym splocie single jersey.

Dzianina wyprodukowana z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  w Yaro-Tex to przyjazna środowisku, ekologiczna linia dzianin. Materiał wychodzący z naszej firmy jest miękki, lejący i elastyczny, dzięki czemu doskonale układa się na ciele.

Lenzing EcoVero - znak firmowy
Zalety dzianiny wyprodukowanej z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM 

Dzianiny produkowane z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  przez Yaro-Tex to doskonały wybór dla wszystkich firm i producentów, którzy w swojej kolekcji wykorzystują materiały produkowane z zachowaniem najwyższych standardów ochrony środowiska.

Dzianiny produkowane z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  mają szerokie zastosowanie zarówno dla tych, którzy zajmują się szyciem odzieży, bielizny czy pościeli, jak i producentów dla dzieci.

Dzianina produkowana z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  w Yaro-Tex to materiał, który polecany jest szczególnie:

Dzianina wiskozowa EcoVero - Yaro-Tex
Wiskoza EcoVero od Yaro-Tex
Proces produkcji dzianiny EcoVero w Yaro-Tex

DZIANINA OD YARO-TEX Z WISKOZY LENZINGTM ECOVEROTM – CO MOŻNA Z NIEJ WYPRODUKOWAĆ?

Dzianina wyprodukowana w użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM  od Yaro-Tex znajdzie swoje zastosowanie w produkcji:

– t-shirtów, bluzek, body i topów,
– sukienek, spódnic oraz tunik,
– piżam i szlafroków,
– turbanów,
– legginsów getrów,
– prześcieradeł, poduszek, a także kołder,
– zabawek i ubranek dla lalek,
– wypełnień do tzw. suchych basenów,
– zasłon.

CERTYFIKATY

Do produkcji dzianiny wytwarzanej z użyciem włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM w Yaro-Tex wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości przędze z certyfikatem Oeko-tex oraz atesty potwierdzające użycie włókien wiskozowych LENZINGTM ECOVEROTM.

Oeko-Tex - Certyfikat

Proces barwienia i wykończenia również potwierdzony jest certyfikatem Oeko-tex. Nasi klienci mogą mieć pewność, że dzianina wiskozowa Taro-tex jest produkowana i barwiona z zachowaniem wysokich standardów – w trosce zarówno o środowisko, jak i zdrowie oraz życie człowieka.

wybierz dzianinę z włókien wiskozowych
od Polskiego producenta

POTRZEBUJESZ ZNAKOMITEJ DZIANINY WYPRODUKOWANEJ Z UŻYCIEM WŁÓKIEN WISKOZOWYCH LENZINGTM ECOVEROTM?
ZNAJDZIESZ JĄ U NAS!

LENZINGTM  i   ECOVEROTM  są znakiem towarowym Lenzing AG.