Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Dzianiny drukowane cyfrowo

W Yaro-Tex oferujemy Klientom druk cyfrowy na wiskozie i bawełnie z elastomerem. Technologia ta nie narzuca żadnego ograniczenia, co do samego projektu. Wzór druku cyfrowego nie wymaga szablonów, co daje nieograniczone możliwości tworzenia projektów. Materiały drukowane cyfrowo w Yaro-Tex charakteryzuje wyrazistość kolorów, ostrość wzorów, trwałość nadruków oraz wysoka jakość. Oferujemy zarówno dzianiny, jak i tkaniny drukowane cyfrowo

Co możemy zaoferować naszym klientom w ramach dzianin drukowanych cyfrowo?

Druk cyfrowy

W Yaro-Tex produkujemy drukowane cyfrowo dzianiny wiskozowych o splocie single jersey z dodatkiem elastomeru (dla lepszej elastyczności materiału). Dzianina drukowana wiskozowa jest przyjazna dla skóry, miła i przewiewna. Dobrze chłonie wilgoć i doskonale się układa. Drukowana cyfrowo dzianina jest lejąca i ma lekko błyszczącą strukturę. 

Oferujemy druk cyfrowy na dzianinach bambusowych o splocie single jersey. Wszystkie nasze dzianiny drukowane cyfrowo zawierają dodatek elastomeru. Materiał drukowany, pochodzący z włókna bambusowego posiada właściwości higroskopijne, czyli doskonale wchłania wilgoć. Pomaga wyrównywać różnice temperatury ciała – dzięki czemu, dzianiny drukowane cyfrowo z bambusa są idealne zarówno w upalne, jak i chłodne dni.

Dzianina bambusowa drukowana cyfrowo doskonale układa się na ciele i jest przyjazna nawet dla delikatnej skóry małego dziecka.

W ofercie dzianin drukowanych cyfrowo znajdziesz także dzianiny bawełniane. Nasze dzianiny drukowane cyfrowo gwarantują wysoki komfort użytkowania. Tego typu materiał jest miękki, przyjazny i miły dla ciała. Bawełna jako naturalne włókno jest przewiewna i dobrze wchłania wilgoć. Jest idealnym materiałem dla alergików.. W Yaro-Tex oferujemy Klientom dzianiny drukowane cyfrowo typu single jersey (z dodatkiem elastomeru dla lepszej elastyczności), interlock oraz dresówki bawełniane.

Dla miłośników przyrody i stylu eko posiadamy w ofercie dzianiny drukowane cyfrowo wykonane z bawełny organicznej. 

Wypróbuj druk cyfrowy na bawełnie merceryzowanej Bio Polish. Specjalne wykończenie podnosi znacząco walory użytkowe niwelując mechacenie oraz nadaje dzianinie gładkość, poślizg i lekki połysk.

Druk cyfrowy to nowoczesna technologia idealna dla tworzenia wzorów kolorowych i panelowych. Na dzianinie dresowej, bawełnianej i wiskozie możemy wydrukować pejzaże, grafiki i multigradacje kolorystyczne.

Materiały drukowane cyfrowo w Yaro-Tex mają szerokie zastosowanie w przemyśle tekstylnym. Mogą być stosowane zarówno w kolekcjach odzieży i bielizny, jak i w produkcji tekstyliów domowych czy manufakturze zabawek.

Oferujemy klientom doskonałej jakości dzianiny drukowane cyfrowo, dostępne wyłącznie od producenta. Tworzymy wysokiej klasy materiały z możliwością druku cyfrowego.

Druk cyfrowy
Druk cyfrowy

W Yaro-Tex oferujemy Klientom materiały drukowane cyfrowo o różnych teksturach i gramaturach. W ofercie posiadamy zarówno tkaniny lekkie, lejące i przewiewne na sukienki czy bluzki oraz grubsze i sztywniejsze doskonałe np. na pościel czy zasłony.

Klientom Yaro-Tex gwarantujemy możliwość wyboru wzoru spośród kolekcji printów dostępnych w naszym portfolio lub zlecenie przygotowania wzoru według własnego pomysłu. Chcesz przygotować własny wzór? Wystarczy, że wybierzesz materiał, na jakim chcesz drukować, a my zajmiemy się produkcją.  

Postaw na dzianiny i tkaniny
drukowane cyfrowo!

Nie martw się więcej o wzory lub printy – wybierz dzianinę drukowaną cyfrową, która świetnie nadaje się do produkcji każdego rodzaju odzieży.