Dzianiny drukowane

Zapoznaj się z pełną ofertą dzianin drukowanych

Yaro-Tex

W Yaro-Tex dysponujemy dużym zapleczem produkcyjny, dlatego oprócz tradycyjnej, gładkiej dzianiny dresowej czy wiskozowej, oferujemy naszym Klientom także dzianiny barwione i drukowane – czyli produkty najwyższej jakości. Jako bezpośredni producent wiskozy i bawełny, dysponujemy także możliwością wykonania nadruków bezpośrednio na dzianinie. 

Jako producent dzianin drukowanych oferujemy wysokiej jakości dzianiny drukowane cyfrowo, reaktywnie, sublimacyjnie i pigmentacyjnie. Tworzymy modne i stylowe dresówki drukowane i wiskozę barwioną. To materiały, dzięki którym stworzysz niepowtarzalne i oryginalne ubrania. W ofercie Yaro-Tex dostępne są dzianiny drukowane zaprojektowane przez naszych projektantów. 

Istnieje też możliwość wykonania materiału na indywidualne zamówienie – nasi graficy opracują wzór według pomysłu lub zaleceń Klienta.

Kup dzianinę drukowaną od producenta!

Postaw na najlepsze materiały, wyprodukowane w całości w Polsce. Nasza dziewiarnia mieści się w samym sercu kraju - w Łodzi. Skontaktuj się z nami, by poznać pełną ofertę dzianin gładkich oraz drukowanych pigmentacyjnie, sublimacyjnie, reaktywnie i cyfrowo!