Dzianina wiskozowa

Dzianina wiskozowa

Producent dzianiny wiskozowej - polski producent materiałów

Szukasz sprawdzonego materiału do produkcji sukienek, odzieży dla dzieci, a nawet piżam? Postaw na wiskozę! Dzianiny wiskozowe w Yaro-Tex produkujemy m.in. dodatkiem elastomeru. Dzięki temu dzianina jest elastyczna i doskonale układa się na ciele. W ofercie dzianin wiskozowych Yaro-Tex znajdziesz szeroką gamę materiałów w wielu kolorach.

Wybierz znakomitą dzianinę wiskozową od producenta!

Dzianina wiskozowa z elastycznej przędzy

Dzianina wiskozowa, z której produkcji słynie łódzka dziewiarnia Yaro-Tex, to materiał powstający z celulozy, pozyskiwanej z naturalnego drewna. Dzianina wiskozowa charakteryzuje się wieloma zaletami: jest komfortowa w noszeniu, świetnie układa się na maszynie, doskonale pochłania pot i chroni przed przegrzaniem.

Szukasz dzianiny wiskozowej w ilości hurtowej? Skontaktuj się z przedstawicielami Yaro-Tex, by otrzymać jak najlepszą ofertę. Jeśli szukasz oferty na metry – sprawdź nasz sklep internetowy z dzianinami.

W ofercie dziewiarni Yaro-Tex – najlepszej fabryki dzianin w Łodzi, znajdziesz dzianinę wiskozową taką jak single jersey (tzn. dzianinę jednołożyskowa gładką), wiskozę z dodatkiem elastanu oraz wiskozę z lurexem.

W sprzedaży hurtowej dzianin oferujemy gramaturę taką jak:

 • 200 g/m2
 • 220 g/m2
 • 245 g/m2
Dzianina wiskozowa

Dzianina wiskozowa - doskonała do produkcji odzieży

Wiskoza to materiał, który coraz częściej jest wykorzystywany do produkcji odzieży. Wiele osób uważa, że materiał wiskozowy jest sztuczny – syntetyczny. Tymczasem dzianinę wiskozową produkuje się z roślin – celulozy uzyskanej z naturalnego drewna. Wiskoza dostępna w ofercie Yaro-Tex jest przewiewna, antyalergiczna i charakteryzuje się świetnymi właściwościami. Wiskozę jako materiał można wykorzystać przy szyciu sukienek, spódniczek, bluzek i każdego typu odzieży. To także znakomity materiał do produkcji innego typu tekstyliów. 

Jaką dzianinę wiskozową mamy w ofercie?

Wszystkie dzianiny wiskozowe Yaro-Tex posiadają dodatek elastomeru. Gwarantujemy jednolitość wybarwień, powtarzalność i możliwość łączenia kolorów. Realizujemy indywidualne zlecenia na wiskozę, której jesteśmy bezpośrednim producentem. Posiadamy własną dziewiarnię oraz zakład produkcyjny, co pozwala nam wyprodukować dowolną ilość dzianiny dla naszych klientów.

Jesteśmy producentem wiskozy typu:

Klasyczna dzianina wiskozowa w różnych kolorach. Posiada splot single jersey. Dostępna w wielu gramaturach.

Dzianina wiskozowa melanżowa, o klasycznym splocie single jersey. Dostępna w wielu kolorach i różnej gramaturze

Dzianina wiskozowa z dodatkiem lurexu to pięknie błyszczący, układający się, a zarazem przewiewny materiał. Nasza dzianina wiskozowa jest w pełni naturalna, jedynie pokryta warstwą lurexową.

Dostępna w wielu kolorach i szerokościach pasków. Posiada klasyczny splot single jersey.

Dzianina singel jersey z fantazyjnym splotem, który wyglądem przypomina żorżetę. Dostępna w wielu kolorach.

Dzianina wiskozowa Yaro-Tex - co można z niej wyprodukować?

Realizujemy indywidualne zlecenia na wiskozę. W ofercie dzianiny wiskozowej fantazyjnej proponujemy także wysokogatunkowe wiskozy z dodatkiem wełny i akrylu. Dodatkowo produkujemy wiskozę z lurexem.

Dzianina wiskozowa Yaro-Tex znajdzie swoje zastosowanie w produkcji:

 • t- shirtów, bluzek, body i topów,
 • sukienek, spódnic oraz tunik,
 • piżam i szlafroków,
 • turbanów,
 • legginsów i getrów,
 • prześcieradeł, poduszek, a także kołder,
 • zabawek i ubranek dla lalek,
 • zasłon.
Dzianina wiskozowa

Certyfikaty dzianiny wiskozowej Yaro-Tex

Do produkcji dzianiny wiskozowej wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości przędze z certyfikatem Oeko-Tex. Dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, że dzianina wiskozowa Yaro-Tex jest produkowana i barwiona z zachowaniem wysokich standardów dbających o bezpieczeństwo człowieka i środowiska.  

Dzianina wiskozowa
Dzianina wiskozowa
Dzianina wiskozowa

Potrzebujesz znakomitej dzianiny wiskozowej? Znajdziesz ją u nas!