Dzianina bambusowa

Dzianina bambusowa Yaro-Tex

dzianina bambusowa Yaro-Tex

Jeśli szukasz ciekawego rozwiązania do produkcji odzieży – dzianina bambusowa będzie materiałem w sam raz dla Ciebie. Jesteśmy producentem tkanin bambusowych, wykonywanych z naturalnej przędzy bambusowej. Dzianiny Yaro-Tex wykonane z przędzy bambusowej, charakteryzują się bardzo miękkim i delikatnym chwytem. Bambus jako materiał jest przyjazny dla skóry, a wyglądem przypomina jedwab. 

Dzianina bambusowa Yaro-Tex
Dzianina bambusowa - Yarotex
wybierz dzianinę bambusową
od producenta

Skorzystaj z naszej oferty – sprawdź, co możemy Ci zaoferować! 

Postaw na naturalną dzianinę z przędzy z certyfikatem Oeko-Tex

Niebarwiona dzianina bambusowa posiada kolor ecru. W ofercie Yaro-Tex znajdziesz barwioną dzianinę, w różnych kolorach. Jako producent dzianiny bambusowej przestrzegamy wszelkich ekologicznym norm i standardów jakości. Do tworzenia tkanin bambusowych wykorzystujemy wyłącznie certyfikowaną przędzę, co potwierdza certyfikat – Oeko-Tex Standard. 

Oeko-tex - certyfikat uzyskany przez Yaro-Tex
Bambusowa dzianina Yaro-Tex

Dowiedz się więcej o dzianinie bambusowej yaro-tex

Z uwagi na niezwykłe właściwości dzianiny bambusowej jest ona często wykorzystywana przez producentów odzieży dziecięcej. Sprawdzi się nie tylko jako ubrania, ale także i pieluszki czy otulacze z tkanin bambusowych. W Yaro-Tex dostarczamy najwyższej jakości dzianiny bambusowe produkowane z przędz odznaczonych certyfikatami.

Dzianina bambusowa może być stosowana przy produkcji:

  • odzieży dla dzieci,
  • pieluszek,
  • kocyków dla niemowląt,
  • otulaczy,
  • pościeli i prześcieradeł,
  • ręczników i szlafroków,
  • organicznych ubrań dla dorosłych.

Dzianina bambusowa to wysokogatunkowe i ekologiczne włókno celulozowe. Posiada naturalne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Powstaje w wyniku pozyskiwania włókien z pędów bambusa. Po poddaniu odpowiednim procesom – włókno przekształcane jest w przędzę bambusową.

PRoducent dzianiny bambusowej organicznej

Jesteśmy bezpośrednim, polskim producentem dzianiny bambusowej. Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych materiałów, dzięki czemu mogą być one stosowane zarówno w domowych, jak i publicznych warunkach (np. w hotelach, przedszkolach). 

Szczególnie ważna jest dla nas dzianina bambusowa organiczna, która doskonale sprawdza się dla małych dzieci. Pieluszki, zabawki, otulacze czy kocyki produkowane z naszej dzianiny bambusowej są w 100% bezpieczne, nie podrażniają skóry, a dodatkowo posiadają właściwości m.in. antybakteryjne.

Szukasz dzianiny bambusowej?

Skorzystaj z naszej oferty – sprawdź, co możemy Ci zaoferować!