Druk pigmentowy

Druk pigmentowy

Dzianiny drukowane pigmentowo

Technologia druku pigmentowego to bardzo popularna i rozpowszechniona metoda drukarska. Druk pigmentowy na dzianinach tworzony jest z wykorzystaniem past wodnych, drukarskich, glitterów oraz past drukarskich. 

Druk pigmentowy świetnie sprawdza się na każdego typu włóknach, jednak szczególnie polecany jest do drukowania dzianiny bawełnianej i wiskozowej.

Druk pigmentowy

Oferujemy dzianiny wiskozowe drukowane ze splotem single jersey i dodatkiem elastomeru. Dzianina drukowana pigmentowo jest elastyczna i doskonale się układa. Materiał jest przyjazny dla skóry, miły i przewiewny. Dzianina jest lejąca i ma lekko błyszczącą strukturę.

Dzianina bawełniana drukowana pigmentowo gwarantuje wysoki komfort użytkowania, ponieważ jest miękka, przyjazna i miła dla ciała. Bawełna jako naturalne włókno jest przewiewna i dobrze wchłania wilgoć. Jest idealna dla alergików i osób wrażliwych. Produkujemy dzianinę o splocie single jersey z dodatkiem elastomeru. 

 

W zależności od oczekiwań naszych Klientów, w Yaro-Tex proponujemy dzianiny z drukiem pigmentowym. Jest to najczęściej stosowana technologia drukarska, nadająca się praktycznie do wszystkich wyrobów włókienniczych, począwszy od tkanin na kurtki, a skończywszy na odzieży niemowlęcej. Oferujemy druki pigmentowe na wiskozie oraz bawełnie z dodatkiem elastomeru.

Druk pigmentowy na materiałach gwarantuje zachowanie najwyższej jakości. Znakomicie sprawdza się m.in. przy lekkich, pastelowych kolorach. Pozwala uzyskać, np. efekt akwareli, rozbieloną kolorystykę czy inne delikatne formy. 

Dzianiny drukowane pigmentowo świetnie sprawdzają się w produkcji: t-shirtów, spódnic, zwiewnych sukienek, topów, tunik, ale także piżam, prześcieradeł czy kołder.

Druk pigmentowy

Wysokiej jakości dzianiny drukowane

W Yaro-Tex dbamy, aby cały proces drukowania pigmentowego był bezpieczny i ekologiczny. Pracujemy wyłącznie na dzianinach wyprodukowanych z przędzy, która uzyskała certyfikat OEKO-TEX. Nasze dzianiny drukowane są z pomocą atramentów na bazie wody. Są one całkowicie wolne od metali ciężkich i m.in. formaldehydu. Dzięki temu druk pigmentowy jest nieszkodliwy, nietoksyczny i nadaje się także dla dzieci.

Wybierz dzianiny drukowane pigmentowo

Postaw na najlepszą dzianinę drukowaną od polskiego producenta. Dzięki niej uszyjesz przepiękną odzież i dodatki na każdą okazję. Sprawdź!