Dzianina melanżowa

Dzianina melanżowa - Yaro-Tex - polski producent dzianin

Polski producent dzianiny melanżowej

Dzianina melanżowa wyróżnia się widocznym deseniem (zwanym także pieprz i sól). W Yaro-Tex oferujemy szeroki wybór melanży w najróżniejszych kolorach. Dodatkowo nasze dzianiny mogą posiadać niewielki dodatek elastanu, dzięki czemu są elastyczne i sprężyste.

Dzianina melanżowa - doskonały wybór prosto od producenta

Dzianiny melanżowe znajdą swoje zastosowanie przy projektowaniu odzieży casualowej i sportowej dla dzieci oraz dorosłych.
Niewątpliwą zaletą dzianiny melanżowej Yaro-Tex jest to, że nie deformuje się podczas noszenia, jest elastyczna i gwarantuje komfort użytkowania.

Nasza dzianina melanżowa charakteryzuje się m.in. splotem interlockowym. Ma zwartą, nieprześwitującą strukturę. W ofercie znajdziesz zarówno dzianinę melanżową bawełnianą, jak i wiskozową.

Z dzianiny melanżowej można wyprodukować znakomite:

  • klasyczne t-shirty,
  • wygodne bluzki,
  • modne tuniki,
  • bluzki na ramiączka,
  • miękkie piżamy,delikatne sukienki na lato,
  • legginsy,
  • ubranka dla dzieci i niemowląt.
Dzianina melanżowa - Yaro-Tex - polski producent dzianin

Dzianina całkowicie bezpieczna dla dzieci i dorosłych

Produkujemy wysokiej jakości, modną dzianinę melanżową w różnych kolorach. Dostępne są m.in. dzianiny w kolorze czarnym, morskim, szarym, musztardowym i wiele innych. Oferujemy także dzianinę melanżową typu single jersey w popularnych odcieniach i o gładkiej strukturze.

Dodatkowo przędza, z której wykonana jest dzianina melanżowa Yaro-Tex posiada certyfikat Oeko-Text Standard 100. Gwarantuje on, że przy produkcji materiału nie wykorzystano żadnych szkodliwych substancji czy niecertyfikowanej przędzy. Dzięki temu, nasza dzianina bawełniana melanżowa jest całkowicie bezpieczna w noszeniu.

Dzianina melanżowa - Yaro-Tex - polski producent dzianin
Oeko-tex - certyfikat uzyskany przez Yaro-Tex
Dzianina melanżowa - Yaro-Tex

Szukasz dzianiny melanżowej?

Sprawdź naszą pełną ofertę. Doświadczeni konsultanci pomogą Ci w wyborze idealnej dzianiny melanżowej!