Dzianina dresowa

Dzianina dresowa - Yaro-tex

Polski producent dzianiny dresowej

Dzianina dresowa Yaro-Tex to najlepszy materiał na bluzy, spódniczki, sukienki i spodnie. W naszej ofercie dostępnych jest wiele kolorów i gramatur dzianin dresowych. Dostępne są zarówno dzianiny dresowe bawełniane, jak i wiskozowe.

Dzianina dresowa wiskozowa i bawełniana od producenta!

Szukasz sprawdzonej dresówki? Postaw na materiał od producenta. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę i indywidualną wycenę!

Dresówka - Dzianina dresowa Bawełniana i wiskozowa wysokiej jakości

Dzianina dresowa wiskozowa, czyli popularna dresówka, powinna być przede wszystkim miękka, elastyczna i bezpieczna. I taka właśnie jest dresówka od Yaro-Tex. Nasza pętelka to produkt najwyższej klasy, wyprodukowany z doskonałej przędzy wiskozowej. Ma znakomite parametry techniczne i z powodzeniem może być stosowana jako dzianina dresowa dla dzieci.

Yaro-Tex produkuje dzianinę dresową bawełnianą z wysokogatunkowych przędz bawełnianych organicznych z certyfikatem GOTS i Oeko-Tex. Dzianiny mają dodatek elastomeru, dzięki czemu są elastyczne i doskonale się układają się na każdej sylwetce. W ofercie Yaro-Tex posiadamy dresówkę gładką dostępną w wielu kolorach.

Dresówka - materiał idealny na bluzy i odzież dziecięcą

Dzianina dresowa bawełniana i wiskozowa produkowana w Yaro-Tex to miękki, gruby i przyjazny dla ciała materiał. Prawa strona dresówki może być jednokolorowa, melanżowa lub w paski. Natomiast lewa strona to charakterystyczna dla dzianiny dresowej wiskozowej pętelka.

Yaro- Tex do produkcji dresówki wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości, w pełni bezpieczne i certyfikowane przędze wiskozowe i bawełniane.

Rodzaje dzianiny dresowej
  • Dzianina dresowa barwiona
  • Dzianina melanżowa
  • Dresówka imitująca jeans
  • Dresówka pętelkowa
  • Dzianina dresowa drapana
Wykorzystanie naszej dresówki Produkcja odzieży: bluzy, dresy, sukienki, tuniki, narzutki, kominy, spodnie i czapki. Można ją stosować do typowo sportowych stylizacji lub, by utrzymać nietypowy charakter wzbogacić wstawkami z koronki lub tiulu.
Kolory dzianiny dresowej Yaro-Tex Dysponujemy wieloma kolorami dzianiny dresowej w wersji gładkiej oraz drukowanej w ciekawych, nowoczesnych deseniach. Dresówka Yaro-Tex nadaje się  zarówno na odzież casualową, sportową, jak i ubranka oraz akcesoria dziecięce.
Gramatura Różna - skontaktuj się z nami, by poznać pełną ofertę

Certyfikaty

Dzianiny dresowe Yaro-Tex są wykańczane we współpracy ze sprawdzonymi wykańczalniami dzianin i farbiarniami. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców, dzięki czemu nasze dzianiny dresowe cechuje znakomita trwałość i wspaniały wygląd. Do produkcji dzianin Yaro-Tex wykorzystujemy wyłącznie przędze, które uzyskały certyfikat Oeko-Tex.

Yaro-tex - Mikcromodal premium
Oeko-tex - certyfikat uzyskany przez Yaro-Tex

Dzianina dresowa Yaro-Tex - Twój najlepszy wybór

Dzianina dresowa wiskozowa Yaro-Tex może być z powodzeniem wykorzystana do produkcji odzieży sportową, ale także i codziennej.

Natomiast dzianina dresowa bawełniana jest naturalna, oddychająca, ciepła i miała dla ciała. Daje wysokie uczucie komfortu i również doskonale się układa. Jest niezastąpiona do bluz, spodenek i spodni dresowych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Postaw na sprawdzoną dresówkę od polskiego producenta.

dzianina dresowa yaro-tex
Dresówka Yaro-Tex
Dzianina dresowa wiskozowa i bawełniana od producenta!

Szukasz sprawdzonej dresówki? Postaw na materiał od producenta. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę i indywidualną wycenę!