Dzianiny gładkie

dzianiny gładkie bezpośrednio od producenta

Oferujemy dzianiny o ciekawym wzorze i pięknych deseniach. Sprawdź naszą pełną kolekcji gładkich dzianin, w tym bawełny, dzianiny wiskozowej czy klasycznej i popularnej dresówki.

Nie szukaj dłużej! W Yaro-Tex znajdziesz najlepsze dzianiny wiskozowe i bawełniane. Oferujemy szeroki wybór różnych modeli w atrakcyjnych cenach. Dowiedz się więcej – po prostu skontaktuj się z nami!

Dzianiny gładkie

Dzianina bawełniana

Dzianina bawełniana ze starannie wyselekcjonowanej przędzy Yaro-Tex to najlepszy producent dzianin bawełnianych.

Dzianiny gładkie

Dzianina wiskozowa

Postaw na znakomitą dzianinę wiskozową prosto od producenta. Stawiamy na wysokiej klasy materiały i certyfikowaną przędzę.

Dzianiny gładkie

Dzianina bambusowa

Wybierz w 100% ekologiczną dzianinę bambusową. Jesteśmy bezpośrednim producentem dzianiny bambusowej o najlepszym składzie.

Dzianiny gładkie

Dzianina melanżowa

Klasyczna dzianina melanżowa to produkt, który powinien znaleźć się na każdej szwalni! Produkujemy dzianinę melanżową różnokolorową.

Dzianiny gładkie

Dzianina dresowa

Doskonała dzianina dresowa to wszelkiego użytku. Yaro-Tex to producent dzianiny dresowej wysokiej jakości. Sprawdź, jakie możliwości daje nasz produkt.

Dzianiny gładkie

Dzianina w paski

Ciekawa dzianina w paski to nasza specjalność. Dysponujemy wieloma wzorami i kolorami pasków - jako producent dzianiny w paski oferujemy różnorodność w każdym calu.

Postaw
na producenta
polskich dzianin!

Szukasz krajowej, w 100% polskiej dzianiny? Dokładnie taką oferujemy w Yaro-Tex. Zapoznaj się z nasza bogatą ofertą dzianiny i wiskozy.