Dzianiny gładkie

dzianiny gładkie bezpośrednio od producenta

Oferujemy dzianiny o ciekawym wzorze i pięknych deseniach. Sprawdź naszą pełną kolekcji gładkich dzianin, w tym bawełny, dzianiny wiskozowej czy klasycznej i popularnej dresówki.

Nie szukaj dłużej! W Yaro-Tex znajdziesz najlepsze dzianiny wiskozowe i bawełniane. Oferujemy szeroki wybór różnych modeli w atrakcyjnych cenach. Dowiedz się więcej – po prostu skontaktuj się z nami!

Bawełna Yaro-Tex - polski producent dzianin

Dzianina bawełniana

Dzianina bawełniana ze starannie wyselekcjonowanej przędzy Yaro-Tex to najlepszy producent dzianin bawełnianych.

Dzianina wiskozowa - Yaro-Tex

Dzianina wiskozowa

Postaw na znakomitą dzianinę wiskozową prosto od producenta. Stawiamy na wysokiej klasy materiały i certyfikowaną przędzę.

Dzianina bambusowa Yaro-Tex

Dzianina bambusowa

Wybierz w 100% ekologiczną dzianinę bambusową. Jesteśmy bezpośrednim producentem dzianiny bambusowej o najlepszym składzie.

Dzianina melanżowa - Yaro-Tex - polski producent dzianin

Dzianina melanżowa

Klasyczna dzianina melanżowa to produkt, który powinien znaleźć się na każdej szwalni! Produkujemy dzianinę melanżową różnokolorową.

Dzianina dresowa wiskozowa - Yaro-Tex

Dzianina dresowa

Doskonała dzianina dresowa to wszelkiego użytku. Yaro-Tex to producent dzianiny dresowej wysokiej jakości. Sprawdź, jakie możliwości daje nasz produkt.

Dzianina w paski - Yaro-Tex

Dzianina w paski

Ciekawa dzianina w paski to nasza specjalność. Dysponujemy wieloma wzorami i kolorami pasków - jako producent dzianiny w paski oferujemy różnorodność w każdym calu.

Postaw
na producenta
polskich dzianin!

Szukasz krajowej, w 100% polskiej dzianiny? Dokładnie taką oferujemy w Yaro-Tex. Zapoznaj się z nasza bogatą ofertą dzianiny i wiskozy.