Über uns

Über uns
POSTAW NA POLSKIEGO PRODUCENTA DZIANIN
Szukasz wysokiej klasy dzianiny? Potrzebujesz najlepszej wiskozy? Sprawdź dzianiny dostępne w ofercie Yaro-Tex i dowiedz się więcej o nas!
Über uns
PRZERÓB PRZĘDZY, SZWALNIA
Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji produkcji, szablonów, odszycia wzorów czy znalezieniu szwalni chętnie Ci pomożemy.
Kim jesteśmy?

Najlepszy polski producent dzianin z samego serca włókienniczej Łodzi

Yaro-Tex to działający od 2002 roku polski producent wysokiej jakości materiałów tekstylnych. Naszym priorytetem i misją jest zadowolenie Klientów. Mieścimy się w samym sercu Polski – produkujemy dzianiny w Łodzi, mieście okryty włókienniczą sławą. Stawiamy wyłącznie na polską produkcję.

Z sukcesem łączymy wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży tekstylnej, aktualne trendy oraz szczególną dbałość o jakość naszych materiałów. Zapewniamy szybką i niezawodną realizację zamówień. Współpracujemy z producentami odzieży, bielizny, pościeli, projektantami oraz hurtowniami tekstylnymi.

Über uns
Poznaj bliżej YARO-TEX

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Über uns

Nasza historia

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży włókienniczej. O tkaninach i dzianinie wiemy wszystko! Niezależnie od tego, czy produkujesz odzież dla dzieci, sukienki, pościel czy produkty tekstylne do domu – u znajdziesz najwyższej klasy materiały, które pomogą Ci stworzyć doskonały asortyment. 

Über uns

Zaplecze technologiczne

Zaufaj firmie z ogromnym doświadczeniem. Mamy wszechstronny, doświadczony zespół oraz bogaty park maszynowy, który bez przeszkód sprosta każdemu zleceniu. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie i maszyny dziewiarskie. Stawiamy na jakość naszych produktów.

Über uns

Wybieraj spośród gotowej oferty dzianin lub zamów indywidualny projekt. Wybierając dzianiny Yaro-Tex możesz mieć pewność, że otrzymasz materiały, z których stworzysz niepowtarzalne stroje. Z naszymi tkaninami ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia!

Czym jeszcze się zajmujemy?

OFERTA YARO-TEX
Produkcja polskich dzianin i tkanin

Szukamy odkrywczych rozwiązań i stale poszerzamy naszą ofertę dzianin gładkich i drukowanych.

Sprzedaż dzianin niewykończonych

Oferujemy dzianiny surowe wiskozowych, bawełniane i bambusowe do dalszego barwienia lub zadruku.

Przerób przędz własnych i powierzonych

Dajemy możliwość produkcji własnych dzianin wiskozowych, bawełnianych, bambusowych i poliestrowych.

yaro-tex w liczbaCH

Postaw na polską dzianinę, które zaufały setki klientów

LAT ISTNIENIA FIRMY
%
GWARANCJI
CERTYFIKATÓW
Chcesz skorzystać
z dzianin Yaro-Tex?
Nie czekaj dłużej - znalazłeś producenta, który sprosta Twoim wymaganiom!